| AlexandraN21 a întrebat:

Este de încredere să comand de pe AliExpress? Vine comanda în timpul menționat?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Este un site in care trebuie sa fi atent cand comanzi ceva, atent la review-uri/comentarii. in general nu se recomanda sa cumperi produse cu un target de pret mare. pot sa iti recomand si aplicatia joom, acolo stiu ca am primit banii inapoi cand nu a venit pachetul. de asemenea trebuie sa stii ca aceste aplicatii sunt colectoare de date

| Violleta2022 a răspuns:

AliExpress este un site foarte mare de vanzari international, este de incredere, doar ca toate produsele lor sunt foarte slab calitativem, fiindca sunt facute in China.

| Lukasssz a răspuns:

Da,Un site de incredere

| Miruna333 a răspuns:

Da. Total de ac cu Irina. Cand cauti un produs, in stanga sus iti apar niste filtre si acolo selectezi Top sales si vezi produsul cautat de tine, cu cele mai multe vanzari, stele si review uri. Nu spun sa il cumperi pe primul, insa, de la cel mai vandut produs cu review uri, si te poti duce in jos pana cand mai vezi poze si review uri indeajuns.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Comanda produsele ce au Review uri bune cu poze, cele fără Review uri în multe cazuri sunt de slaba calitate. În cazul meu cele mai multe produse mi au venit intr o sapt, dar pot sa vina și în câteva luni, depinde de unde vin. Pot sa vina din Ungaria sau din China.