| Bobo15 a întrebat:

Este un i5 dual sau quad core?

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cele mai ieftine sunt dual

| Minks a răspuns:

Sunt si Dual si Quad. Depinde de serie.

| ROB3RT89 a răspuns:

E quad core!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este si i7 si 6 quad (de asta nu sunt sigur)si i5, quad core, i3, triple core, dual core, core 2 duo

| Trynda a răspuns:

Quad Core sau Dual. In niciun caz cu 5 nuclee. Nu exista numar impar de nuclee, sunt doar perechi. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Guad core

| gabrielosss98 a răspuns:

Este quad core.

| Dragotinovici a răspuns:

Tin sa mentionez ca nu exista procesor cu 5 nuclee! sunt doar cu 1 nucleu, 2, 3, 4, 6( si 8 nuclee cele de la AMD happy 5 core este seria procesorul, ce vrei sa spui, ca i7 este pe 7 nuclee?, ma faci sa rad, prietene!