| soloangel01 a întrebat:

Este un mod prin care pot avea acces la toate datele din PC-ul meu de acasa (inchis, fara TeamViewer) de pe alt PC sau de pe telefon? Ma tot chinui cu stocare cloud dar am viteza mica de upload si cam multe date de incarcat... Orice idee e binevenita!

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Fara sa ai viteza buna la internet nu ai ce face poti sa fi cel mai bun hacker. Din moment ce toate sunt legate la internet ce fel de aplicatie folosesti nu prea conteaza. Cumpara un hdd extern si le bagi toate pe el cum sunt astea
http://www.cel.ro/......i-externe/

| soloangel01 explică (pentru Bobby711):

Mai bine le pun pe cloud decat sa car ala dupa mine... laughing