| LadyDeny a întrebat:

Eu am toate pozele C, daca imi reinstalez windows-ul se sterg pozele sau raman?

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Se sterg.Salveaza pozele inainte sa faci reinstalarea.

| K0sti a răspuns:

Nu se salveaza niciodata nimic pe C. Nimic pe "desktop", nimic in "my documents"! De aia exista cealalta partite sau partitii! Pe C nu stau decat Windows-ul si programele, atat si nimic mai mult!

| Grimmjow69 a răspuns:

Se sterge tot de pe Hard disk.
Salveaza pozele pe un stick apoi poti sa instalezi windows-ul.

| mnthseby a răspuns:

Se sterg toate

| FlorinPx a răspuns:

Salut! Se sterge tot din C.

| RazvanP9 a răspuns:

Daca nu dai formatare nu ar trebui dar e mult mai sigur sa le pui pe o memorie externa sau in cloud ex. google sau sa le copiezi in D/E (celelalte partiti la care sa nu le dai formatare.