| adsx a întrebat:

Eu as vrea sa imi cumpar un xbox sau un ps3, dar nu stiu pe care sa o cumpar
Pe care mi-ati recomanda-o? Imi plac jocurile shooter, racing horror ..etc. in afara de cele de strategie, acealea nu imi plac
As vrea sa stiu pentru care aapr cel mai des jocuri?

Răspuns Câştigător
| DuTzVlAaA a răspuns:

Xbox 360 clar este mai bun decat ps3 la grafica si la gameplay jocurile se misca mult mai fluent si este si mai usor de modat!happy

2 răspunsuri:
| cracklf97 a răspuns:

Eu unul iti recomand ps3 pt.ca are grafica mai buna+se poate moda(si xbox-ul se poate moda, dar intr-o luna-2 te baneaza si nu te mai poti juca nici single nici multiplayer