| Melody a întrebat:

Eu, fiind pe abonament, pot cumpara valabilitate unui numar de pe cartela? Repet, valabilitate, nu credit. Cartela respectiva are credit, dar i-a expirat valabilitatea. A, si inca ceva, persoana respectiva nu stie sa apeleze *120# si sa urmeze pasii de acolo, si e inutil sa-i explic pentru ca nu va intelege. Deci trebuie cumva de pe telefonul meu.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate cumpara valabilitate pentru altul, acela trebuie sa o faca. Stiu foarte bine si eu eram asa inainte, tot strangeam credit si imi expira valabilitatea. Nu-mi putea fi prelungita, desi sotia si fiul aveau abonament in aceeasi retea. Numai bine!

4 răspunsuri:
| kicku_4582 a răspuns:

Poti sa vb cu un operator de telefonie mobila

| Melody explică:

Multumesc tuturor.

| cristinnel a răspuns:

Adica de pe abonamentul tau sa faci cumva sa ii cresti valabilitatea? daca da, eu zic ca nu

| ema69 a răspuns:

Singura modalitate prin care ii poti prelungi valabilitatea e sa ii incarci creditul.