| AndreiDJ a întrebat:

Eu mi-am descarcat AVG dar l-am dezinstalat si am descarcat alt program dar vad ca AVG tot nu dispare, e mereu in bara de jos unde e ceasul. Am sters si programul acestui AVG dar tot nu dispare nu stiu ce sa mai fac va rag ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Daca ai dezinstalat din Control Panel ar trebui sa fie ok, daca nu, dezinstealza din Control Panel, Uninstall Programs. Daca iti da eroare, scrie in run msconfig, du-te la Startup Programs si acolo debifeaza AVG, instleaza CCCleaner, scaneaza registrii si da fix la orice eroare. Ar trebui sa iti dispara. Ca sa te asiguri, dupa ce dai restart, sterge si din c:\Program Files tot folderul unde este instalat AVG.

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Foloseste avg remover de aici ca sa te scape de avg:
http://www.avg.com/ww-en/utilities
il iei pe cel care se potriveste cu windowsul tau(32biti; 64biti)