| RanKuL a întrebat:

Am o problema cu WindowsXP,
Deci recent am descarcat un Program (aveam in C 2.2 GB liberi).
Apoi dupa ce l-am descarcat (programul avea 1GB) l-am folosit putin apoi l-am sters si dezinstalat iar memoria din C era 1.1GB.
Ar fi trebuit sa fie 2.2GB la loc...
Cine stie ce are?
!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Apasă click dreapta pe ''Local Disk C'', apoi pe ''Proprietăţi'' şi ''Dick Cleanup''. Aşteaptă până scanează şi apasă ''OK''.

| Jackster a răspuns:

Du-te si sterge folderul in care s-a instalat jocul. (cel mai probabil e in Program Files)

| Stefan_Loredan_1990 a răspuns:

Ar trebui sa iti iei windows 7 este cel mai bun