| WalterWhite a întrebat:

Eu pe telefon am profilul Avion unde se deconecteaza de la orice conexiune, pe acest mod se poate folosi telefonul in avion?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Telefonul va fi deconectat de la retea il folosesti ca o tableta, nu vei fi sunat, nu vei suna dar vei putea folosi anumite aplicatii. In avion este interzisa folosirea unui telefon pentru a folosi telefonul lor sa-ti poata lua banii.

4 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Da

| ionutzwk a răspuns:

Deci in primul rand in avion este interzisa folosirea oricarui aparet care consuma energie electrica acesta poate atrage fulgere asupra aeronavei si poate provoca daune. Profilul avion inseamna ca telefonul nu mai are nicio legatura externa.

| dragos9234 a răspuns (pentru ionutzwk):

" in avion este interzisa folosirea oricarui aparet care consuma energie electrica acesta poate atrage fulgere asupra aeronavei si poate provoca daune. ""gresit.

| Andra001 a răspuns:

Da..De aceea se numeste Modul Avion.happy