| AleXTpU23 a întrebat:

Eu sunt in Germania...si am downloadat 3 jocuri de pe igggames...nu am primit amenda de 2 saptamani, sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| CiprianValentin a răspuns:

In Germania este ilegala piratarea, ai riscat destul de mult cand ai descarcat jocurile..Eu zic sa nu iti faci griji, dar pe viitor iti recomand sa nu mai risti o amenda asa de mare. Daca totusi nu poti sa te abti din a te juca jocuri piratate, iti recomand totusi in VPN, dar in ziua de astazi se poate trece usor peste un vpn. Tot ce pot sa-ti spun este sa nu-ti faci griji, dar sa nu o mai faci pe viitor. Mult succes.

| AleXTpU23 explică (pentru CiprianValentin):

Eu sunt aici la matusa mea... eu nu stiam de aceasta lege... am aflat acum 3 zile

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti primi amenda si peste 2 luni!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti mai faci griji cateva zile inca. E posibil sa apara o amenda, depinde cum le ai downloadat.

| AleXTpU23 explică (pentru suntserios):

Le-am downloadat prin winrar.

| suntserios a răspuns (pentru AleXTpU23):

Winrar? Ala e un arhivator

| spraytag88 a răspuns:

Nu-ti face griji. Doar o sa vina mascatii peste tine si o sa te gaseasca in chiloti happy