| GulDan a întrebat:

Eu vreau sa lucrez pentru 1 luna!
Dar nu stiu unde sa ma angajez si nici nu prea gasesc...

Unde sa caut sa fac ceea ce imi place?

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Depinde de cerere si oferta...

| mixxjim a răspuns:

Sa faci ceea ce-ti place e un luxsi e foarte greu si pentru cei cu pregatire si experienta. Ca sa lucrezi doar o luna e destul de greu oricum, sa mai si faci ceea ce-ti place e aproape imposibil happy Ce stii sa faci, ce vrei sa faci si ce varsta ai? Ca si varsta e o problema

| GulDan explică (pentru mixxjim):

19 anihappy mda cred ca am cam exagerat cand am is ce-mi place )).mi-ar place de exemplu la un supermarket sa lucrez.

| mixxjim a răspuns (pentru GulDan):

Pai mergi tu direct la supermarket cu un CV in buzunar si intreaba daca fac angajari. Ei fac mereu angajari, fluctuatiile de personal sunt foarte mari. Nu trebuie sa le spui ca vrei sa lucrezi 1 luna, oricum ai perioada de proba, dupa 1 luna le spui ca nu mai poti lucra si gata. Pana la urma cine stie, poate de fapt ramai in continuare, cu jumatate de norma sau alta varianta, daca-ti place. Succes!

| Imstrong a răspuns:

Te poti face reprezentanta AVON.winking
Sau na, depinde cati ani ai poti sa te angajezi la un magazin.( Sau sa faci curat intr-unu) Poti impartii pliante, etcwinking Bafta! :*