| intreb597654 a întrebat:

Daca ma angajez la call center si lucrez de acasa cum invat? ca mi-e greu sa cred ca pot sa invat asa de acasa? adica cum te poate invata cineva? caut ceva sa lucrez de acasa ca vreau sa ma mut singur intr-o padure,mie imi place izolarea, o ador.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite te invata cineva chiar daca lucrezi de acasa. Nu e fizica nucleara call center, ai niste scenarii de urmat, faci niste repetitii cu cineva care iti face training si aia e.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți lucra din pădure la call center cu ciripit de păsărele, ai nevoie de o cameră acasă fără zgomote. Te învață cineva din firmă cu monitorizare online.