| setash3000 a întrebat:

Există ceva companii de IT&C Românești? Producătoare de hardware din România?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Serioux, fac căști, mouse, tastaturi, tablete, volane, media playere, notebook-uri și ce mai vrei tu. Insa calitatea e slăbuță, însă ce-i drept sunt foarte ieftine.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

100% nu prea. Dar exista firmwe romanesti ce se bazeaza pe rebrandure, pretinzand ca is produse romanesti

| setash3000 explică (pentru sltlp):

știi ceva nume?

| trolololo a răspuns (pentru setash3000):

Evolio, Allview. Ar mai fi dar nu îmi amintesc.

| setash3000 explică (pentru trolololo):

Aha, mersi! Pe partea de tastaturi, căști sau alte asemenea produse nu avem?

| trolololo a răspuns (pentru setash3000):

Serioux, fac căști, mouse, tastaturi, tablete, volane, media playere, notebook-uri și ce mai vrei tu. Insa calitatea e slăbuță, însă ce-i drept sunt foarte ieftine.