| Maya79 a întrebat:

Exista ceva optiune pentru a selecta toate cuvintele in word sau fiecare cuvant, dar fara acel spatiul de dupa cuv. ce se selecteaza automat?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Toate cuvintele: ctrl+a, ctrl+numpad5
selectia la dublu click e o chestie de politica, si nu ai cum sa o schimbi, eu inca fac spume cand diverse browsere fac move selected block with drag and drop, sun/solaris style... NIMENI nu foloseste asta, dar o au si o tin, doar ca sa ma masochesc eu cand am de facut o selectie mai custom x(

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Admitand ca asemenea optiune ar exista, cam ce poti sa faci cu un text fara spatii? Iti dai seama ca asa ceva nici nu se poate citi?

| Maya79 explică (pentru ardnaxur1961):

Ma refeream la acel spatiu care se selectează dupa ultimul cuvant, uitasem sa precizez

| anonimg a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.
Dar spatiul se poate mari sau micsora.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu stiu de o asemenea optinue.