| Sonia822 a întrebat:

Exista optiunea de redirectionare a mesajelor pe wapp? De exemplu pentru o persoana internata in spital, pe perfuzii, care nu poate raspunde?

Răspuns Câştigător
| Nemeessis a răspuns:

Trebuie refacut contul de wapp pe un alt device cu acelasi numar de telefon pentru a prelua mesajele viitoare

| Sonia822 explică (pentru Nemeessis):

Si cand isi revine, se pot citi de pe ambele dispozitive?

| Nemeessis a răspuns (pentru Sonia822):

Nu, trebuie refăcut pe dispozitivul pe care dorești să citești mesajele.

| Sonia822 explică (pentru Nemeessis):

Ca tot te pricepi, te mai intreb ceva. Daca am wapp pe telefon si desktop, fiind vorba de acelasi nr de tfl. Daca sterg mesajele de pentru wapp, pe desktop imi raman?

| Nemeessis a răspuns (pentru Sonia822):

Dacă folosești WhatsApp atât pe telefon, cât și pe desktop, fiind vorba de același număr, în momentul în care ștergi un mesaj de pe telefon ți se șterge și de pe desktop. La fel și dacă ștergi de pe desktop, automat ți se șterge și pe telefon.

| Sonia822 explică (pentru Nemeessis):

Pt un caz particular, unde fiica a citit mesajele tatalui din wapp, fara ca el sa-i fi inmanat vreodata telefonul, acesta fiind parolat. Stii cumva cum a procedat fiica de a reusit sa faca asta?