| R0CA19 a întrebat:

Exista vreo metoda, program, orice sa vad ultima data cand m-am logat pe un id yahoo? Cred ca cineva imi site parola [nu aflata prin programe] si asa nu stiu daca intra sau nu pe id. Cine stie? Fundaaaaa si vot!

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Dai la account info(de pe mail)-recent login activity(iti zice ora si ce ai accesat)

daca treci pe gmail o sa ai optiunea (vezi ora si ip-ul celui ce s-a logat)

10 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Intri aici: https://login.yahoo.com/......nfig/login bagi id-ul si parola si o sa iti arate la ce ora te-ai logat, tara, si ip-ul.

funda?puppy dog eyes

| BANN3R a răspuns:

Parola nu poate fi aflata decat prin bunavointa ta, adica daca ai ziso tu cuiva. daca ai notato pe undeva sau daca ai vreun keylogger in calculator. Sfatul meu este sa iti securizezi contul. Faza cu verificatu arhivei merge doar in cazul in care s-a vorbit de pe id.

| R0CA19 explică (pentru BANN3R):

Nu am zis-o sau scris-o dar cred ca mama a retinut-o de acum 3 ani cand mi-am facut un alt id cu aceeasi parola... laughing crying

| R0CA19 explică (pentru BANN3R):

Cum pot sa il securizez?

| BANN3R a răspuns (pentru R0CA19):

Din setari de la mail ai lista asta de setari, iti schimbi parola si faci alte lucruri.
Incearca totusi "View your recent sign-in activity" sa vezi cine sa conectat. nu cred ca o sa te ajute prea mult asta, dar schimbati parola. pune-ti mail alternativ. numar de telefon acolo

Change your password
Update password-reset info
Create a sign-in seal
Manage/Create your OpenID
Manage Other Accounts to Sign-in
Manage Apps and Website Connections
Change sign-in settings
Currently you are signed out every:2 weeks
View your recent sign-in activity
Set up your second sign-in verificationBeta

| R0CA19 explică (pentru BANN3R):

Mersi multhappy oricum am gasit acolo ce-mi trebuiahappy ultima locare si cele recente trebuia sa vad daca e aflata sau nuhappy Ca de schimbat numai stiu intrebarile alea idioate laughing

| BANN3R a răspuns (pentru R0CA19):

Aha. o zi buna iti doresc

| AnnaGabriela a răspuns:

Pai te uiti la conversatii si daca nu corespund cu zilele cand ai intrat tu, at ti-e furata parola

| R0CA19 explică (pentru AnnaGabriela):

Problema e ca nu vorbeste de pe id doar sa uita la conversatii. crying

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Hmm... nu exista un astfel de program, din cultura mea generala, dar sunt unele programe gen: Ai intrat la cineva in P.C cu Team Viewer si te-ai logat acolo. Acest program ii permite respectivului sa-ti afle parola. Adica la sfarsit ii apare intr-o fereastra parola ta. Daca nu ma insel. Nu stiu cum se cheama programul DAR mi-ai dat o idee de intrebare.