| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi si mie ca nu inteleg sincer.
Introduceti un marcator de paragraf dupa prima farza din text
Incadrati titlul aflat pe primul dispozitiv intr-un chenar umbrit cu culoare albastra asta este in ppt in power point
Ce e ala Dispozitiv? Si cum adaug scrisul in chenar?

4 răspunsuri:
| dof21 a răspuns:

Dupa prima fraza, apesi enter si apoi ai bullets ( "marcator de paragraf")si apoi incepi sa scrii. Dispozitiv probabil este Slide.
Pentru titlu (daca ai office 2007 ) selectezi titlul, al doilea clic si apoi ai acolo un patratel cu un creio si o culoare (alegi albastru, scrisul este deja in chenar cand incepi prezentarea).

| dof21 a răspuns:

Daca nu reusesti trimite-mi adresa ta de e-mail pe private. Iti fac un tutorial.

| Black a răspuns:

Poti fi mai explicit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Explicati-mi si mie cum fac asta http://www.gheorghesincai.ro/legislatie/D_competente_digitale_model.pdf la intrebarea 7.