| Vladutz01 a întrebat:

Explicati-mi si mie cum e cu steamul pot sa instalez acelasi joc pe alt calculator fara sa platesc nimic? Sau pot folosi un cont de al unui priieten care a cumparat un joc si il pot instala si eu gratis? funda

1 răspuns:
| alexandruseici a răspuns:

E in felul urmator : daca ai cont de steam (contul tau) poti lu-a jocuri gratis unde scrie free (sau asa ceva) unde scrie cu bani trebuie sa le cumperi. Daca te loghezi cu contul unui prieten care a cumparat un joc si vrei sa te joci poti sa il instalezi ca el deja l-a cumparat (e gratis) sper ca ti-am fost de ajutor