| Gerrard196 a întrebat:

Folosesc Google Chrome. Stie cineva de ce cand deschid o fila noua, aceasta nu functioneaza? Adica doar se incarca fara nici un rezultat. Pagina cand deschid Chrome-ul merge dar altele nu. Am pus si la setari pagina de parnire www.google.com si nimic. Nici daca fac combinatia ctrl +n nu are rezultat. Funda

1 răspuns:
| anonymous1sau1nu a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si instaleaza-l la loc.sau ia-ti alt browser daca nu merge nici asa.probabil ai viteza de net prea mica si nu poate incarca mai multe pagini.nu stiu sigur dau cu parerea