| Lory_7688 a întrebat:

Foloseste cineva Battery Doctor? Eu am folosit a ceasta aplicatie, am tinut toata noaptea telefonul la incarcat si dimineata imi arata ca nu este incarcata 100% doar 96%, de ce?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cu prostii de-astea vă stricați telefoanele.în caz că nu știi te informez cu plăcere că aplicații ca așa numitete extendere de baterii, antiviruși, cleanere și altele similare sunt doar mizerii comerciale, deci nu fac treabă, unele din ele suferind de paranoia spcific comerțului modern, comerț ce se bazeaza pe minciună și SF de prost augur, cretinatați c culmea ca mai si dau roade, si sunr importate cam de la Foxconn+Microsoft, care se știu că sunt specialiști în mințirea în față aconsumatorilor și vânzarea de produse de calitate proastă la suprarețuri.
Succes

| darrio2007 a răspuns:

Inca nu te-ai lamurit? Dezinstaleaza aceasta aplicatie si baga DU Battery Saver.Vezi ca trebuie lasat sa se incarce mai mult decat atunci cand te anunta aplicatia preinstalata a telefonului ca bateria este incarcata.Iti va place aplicatia.Numai daca nu iti freci telefonul la fiecare 5 minute.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va inteleg cu aplicatiile astea de salvat bateria... la urma urmei orice aplicatie din asta care ruleaza nu face nimic altceva decat sa consume curent. Vrei economie inchide GPS, Wi Fi, 3G, luminozitate la minim samd