| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! sad sad Ajutati-ma va rog frumos! sadwinking Am o pereche de casti de la bee by dj eric (le-am achizitionat acum 5 zile), au functionat normal pana cand le-am,, strans,, si am infasurat cablul de jur imprejur,, si se auzeau indepartat... am umblat la setari la balanta audio si pot asculta muzica normal, dar cand sun pe cineva eu aud accea persoana incet iar ea nu ma aude deloc! Ce sa fac? Tin sa precizez ca sunt casti mari laughing si le folosesc la telefon! sad sad fara 2 cabluri... adica are un singur cablu la casca stanga sad sad sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am,,infasurat,, cablu si au stat asa toata noaptea! si pot asculta muzica doar daca dau la balanta audio la,, dreapta,, sau,, stanga,, sad sad sad Va rog sa ma ajutati happy

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie schimbat cablu...
"bee.by dj.eric " :O ce casti mai sunt si astea? Dalea facute prin cine stie ce beci.