| compcris00 a întrebat:

Funda.AM antivirus licentiat pe 180 zile
Bitdefender Total Security 2015. Dar bitfender internet security daca il cumpar vine ca inca un anti-virus, sau vine ca un fel de "DLC"?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca ai o licenta sa serial cumparat poti descarca ce vrei, nu conteaza ca e trial când bagi licenta programul se activeaza si isi face update la versiunea pentru care ai cumparat licenta! Dar ATENTIE! NU poti face asta de prea multe ori ca iti pierzi licenta daca e cumparata...

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Total Security include si Internet Security, deci?

| lpavel a răspuns:

Primesti un fisier de licenta sau un serial, il incluzi iar programul va face update la versiunea pe care l-ai cumparat!

| compcris00 explică (pentru lpavel):

Vezi ca eu am introdus un cod pentru bitdefender total security, daca o sa includ si pentru internet security nu o sa imi inlocuiasca codu si astfel voi avea. lixenta doar pentru internet securit? Daca copii 30days free trial el va fibca un uptade nu inca un antivirus, da? Pur simplu la mine compu nu ii ft puternic.

| lpavel a răspuns (pentru compcris00):

Daca ai o licenta sa serial cumparat poti descarca ce vrei, nu conteaza ca e trial când bagi licenta programul se activeaza si isi face update la versiunea pentru care ai cumparat licenta! Dar ATENTIE! NU poti face asta de prea multe ori ca iti pierzi licenta daca e cumparata...