| goibas a întrebat:

Am reinstalat windows vista si nu se mai deschide web cam la messanger. probabil ca lipseste driver-ul. poate cineva sa ma ajute, eventual cu un link de unde sa iau driver-ul? dar asa mai babeste ca nu ma stiu
laptop-ul este un HP si am instalat windows vista.
multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci si instalezi slim driver sau driver boost si deschizi programul.scanezi si apoi updatezi toate ce iti arata acolo.

| goibas explică (pentru anonim_4396):

Salut Ramon.am facut tot ce mi-ai spus dar se intimpla acelasi lucru. merge camera citeva secunde si apoi se opreste.am omis sa spun asta de la inceput. apare un mesaj ca o noua camera a fost detectata si trebuie sa inchid, si apoi sa fac o noua invitatie. Merci pentru efortul de a-mi raspunde.