| anonim_4396 a întrebat:

Funda! am si eu o problema. Imi merge internetu dar nu pot sa downloadez cand incerc prin mozilla imi apare canceled si nu pot da retry iar prin IE imi apare You current security setting do not allow this file to be downloaded.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi intră în internet options şi vreifică setările sau vezi să nu ai vreun virus sau spyware prin clculator. Dă-i o scanare cu spyboot şi spyware begone(ambele le găseşti pe net, la spyware begone să cauţi vresiunea 8 şi apoi după instalare să o updatezi la versiunea curentă asta ca să nu o descarci virusată). Succes

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Incearca sa scanezi calculatorul cu un antivirus. s-ar putea sa fii infectat.
pentru scanare online ( cu internet exploerer )
http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html