| Iasmiine a întrebat:

Hi. Va rog sa ma ajutati ...Cand vreau sa downloadez ceva nu ma lasa sa downloadez si imi apare "Your current security settings do not allow this file to be downloaded" ce trebuie sa fac ca sa pot downloada ceva crying(?

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Verifică-ti setările pentru Firewall happy

| Yaso a răspuns:

Cred ca e ceva legat de firewall. Incearca sa-l dezactivezi de la CONTROL PANEL > FIREWALL. SI DEZACTIVEAZA(COMUTA PE OFF) sau dac anul e asta, inseaman ca ai lasat update-ul pornit si astia iti livreaza in PC care incearca sa opreasca pirateria! Daca e motivul din urma reinstaleaza windowsul!