| gago a întrebat:

FUNDA buna TPU am nevoie de ajutor cum fac pe mozilla firefox sa fac, ca pe opera cand intru in opera sa imi apara tabele cu GOOGLE altu cu youtube si tot asa

FUNDA

5 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Ho ma complexatule cu FUNDAAAAAAAAAAAAAAAA TAAAAAAAAAAAA ca ma kk pe ea! in stilul ala sigur te ajuta cineva!

| Lvrkiosif a răspuns:

Intri aici https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/speed-dial/?src=search
downloadezi...si instalezi

daca mai ai alte intrebari raspunde aici

Răspuns utilizator avertizat
| valeria4u a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu stiuuuuuuuuuu cummmmmmmmmmmm seeeeeeeeeeeeeeeee faceeeeeeeeeeee astaaaaaaaaaaaaaaaa peeeeee mozilaaaaaaaaaaaaaaa. Mergeeeeeeeee doarrrrrrrr peeeeeeeeeeeee Googleeeeeeee Chromeeeeeeeeeee siiiiiii Operaaaaaaaa!

| paulica2003 a răspuns:

Nu cred ca se poate doar pe Chrome si Opera