| cristianzgz3 a întrebat:

Funda care este cel mai bun browser dintre aceste doua? google chrome sau opera ultima versiune

Răspuns Câştigător
| holeron a răspuns:

Amândouă sunt bune, depinde de preferințele tale, încearcă-le și ramai la cel care-ți place mai mult. Personal prefer Opera.

16 răspunsuri:
| sshhhhhttttt a răspuns:

Cu siguranta Opera!

| ionutz0116 a răspuns:

Foloseste cu incredere google chrome

| saidkique a răspuns:

Opera il folosesc si e mult mai bun. Funda, please

| sufletista21 a răspuns:

Google chrome

| sufletista21 a răspuns:

Google chrome. cred asta pentru simplu fapt ca in curand cuvantul internet va fi inlocuit cu google si are si de ce.doar e bun

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

Nu conteaza, pe amandoua poti sa vezi porno

| Annie2498 a răspuns:

Google Chrome este cu siguranta cel mai bun browser:X. Si eu il folosesc si sunt foarte multumita de viteza cu care merge.

| VaraneV2 a răspuns:

Opera ultima versiune deoarece poti activa Opera unite sau turbo!

| IlegalSmile a răspuns:

Google chrome love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am google chrome
se misca super... daca nul incarci cu toolbar sau kkrahaturi

se misca la mini secunda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti garantez ca opera deoarece le-am incercat pe toate si doar pe asta am cea mai mare viteza si se navigheaza foarte usor

| DexterKill a răspuns:

Google chrome, il am si eu si merge super(viteza foarte buna, usor de folosit etc)

| Lluuminitaa a răspuns:

Google Chrome happy

| Marian1111 a răspuns:

Google chrome!

| blutoniumboy a răspuns:

Google chrome este cel mai bun browser! Chiar si IE 11 este mai bun decat Opera!

| luiza_6100 a răspuns:

Opera...si eu am si e foarte bun...merge perfect