| ioioss a întrebat:

Funda! Cat tine bateria la samsung galaxy s plus fara sa ma joc sau sa vorbesc la el? Dar daca ma joc si ascult si ceva muzica?

Răspuns Câştigător
| Mihai1972 a răspuns:

Am si eu S plus si ma tine cam 1 zi-1 zi jumatate, dar ma joc si ascult muzica la scoala si vorbesc, daca nu te tine in jur de 3-4 zile!

8 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Media este 3 zile, orice ai incerca si din pacate bateria se epuizeaza si scade si durata dintre incarcari., si deci si viata ei.Cautati cind sunteti acasa si sunteti linga priza sa va jucati cu incarcatorul cuplat la telefon, astfel compensati cererea de curent si mariti viata bateriei implicit si asta deoarece jocurile solicita resurse din telefon si de la baterie.

| benny a răspuns:

Tip Baterie standard, Li-Ion 1650 mAh

In asteptare Pana la 750 ore (2G) / Pana la 625 ore (3G)

In vorbire Pana la 12 ore 50 min (2G) / Pana la 6 ore 30 min (3G)

| unknownn a răspuns:

Daca te joci si asculti muzica te tine 1 zi. Daca nu te joci te tine 4-5 zile.

| andrei1121 a răspuns:

Depinde cate lini are la baterie eu am LG kp 500 si am 3 lini si mi se duce o linie la 24 de ore

| Roxytza_1134 a răspuns:

Eu am galaxy gio dar cred ca e cam acelasi lucru... daca nu ma joc ma tine 3 zile, daca ma joc 1 zi... sper ca te-am ajutat big hug

| Bica1453 a răspuns:

Am si eu s plus cumparat la mana a 2 si ma tine bateria deci cand stau nmai pe wifi si youtube si cateodata muzica nu te tine mai mult de jumatate de zi iar cand il bagi in modu blocare se consuma bateria pana te scoli din somn fara macar sa il atingi trebuie bagat mereu la incarcat la mine

| Bica1453 a răspuns:

Am un galaxy s plus ma tine doar 3 ore pe wifi si 7 ore in standy-by

Răspuns utilizator avertizat