| cristianzgz3 a întrebat:

FUNDA! cine imi da un wd 7 dar sa mearga foarte bine si sa nu fie modificat vreau sa-l instalez pe un acer aspire 5315 (80 gb hdd, 1gb ram ddr2, 256 grafica, procesor 1.86 ) funda multumesc
credeti ca o sa-mi mearga wd-sul 7 pe laptopul asta?

4 răspunsuri:
| tiberiupi a răspuns:

Aceste programe se cumpara de la magazine de specialitate

| itsoft a răspuns (pentru tiberiupi):

Corect ai spus atatea pretenti pe ei sa nu fie nu stiu cum sa nu mai stiu eu cum. Du-te frate la magazin si da 7Milioane pe un windows original si il ai cum vrei tu bafta

| tiberiupi a răspuns (pentru itsoft):

Apreciez postarea ta happy macar windows ul sa il ai original. am numai windows uri originale si nu am nicio problema. plus ca iti da gratuit microsoftul si antivirus happy

| itsoft a răspuns (pentru tiberiupi):

Corect spus! Sal ne mai auzim