| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

FUNDA! Cum pot sa fac sa nu mai selecteze litere mari cand apas Caps Lock?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Simplu. Apesi caps lock inapoi, si nu va ma scrie cu litere mari. Cand vrei sa scrii o litera dar nu tot cuvantul cu litera mare, lasi butonul shift apasat.

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Jipa95):

Eu vreau sa scap cu totu de caps, sa nu mai scrii cu litere mari chiar daca il apas, cred ca o sa rup tasta laughing))

| Imstrong a răspuns:

Pai pentru asta e Caps Lock, pentru litere majuscule, nu potiwinking
Sau strici/rupi tasta laughing

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Apesi din nou Caps Lock si cand incepi cu litera mare tii apasat pe Shift. happy