| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Cum rezolv problemele cu dll-uri, dar sa nu imi mai apara...

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Scrii pe google exemplu.dll unde exemplu fiind dll-ul lipsa sau cu probleme. te duci la pagoina de descarca a acestuia, il descarci il dezarhivezi si il pui unde trebuie. ai si instructiuni de copiere a acelui dll tot acolo pe pagina de descarcare a acestora.

| 1JHoN a răspuns (pentru florin1979):

Unde al pun?

6 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Cel mai simplu.reinstalezi windows-ul.Sau descarcă dll-urile care iți fac probleme.

| Sn1p3rS a răspuns (pentru Hevnoraak):

Reinstalezi jocul ori nu e bun windows

| Neinteresant222 a răspuns:

Reinstalezi windows.
Faci update la windows.
Schimbi Windows.
Vezi care solutie ti mai usoara.

| AlEcSsCRaZzY a răspuns (pentru Neinteresant222):

Cum se face update la windows?

| Sn1p3rS a răspuns:

Reinstalezi windows sau iti iei dll-urile