| SabyRom a întrebat:

Funda! Cum sterg poze din galerie pe Samsung galaxy s4? Am selectat am dat obtiuni si nu scria n nicaieri stergere. Nici nu am vazut un buton cu aceasta optiune. Va rog e urgent!

3 răspunsuri:
| puscahoreangaion a răspuns:

Prietene,click gallery
apesi pe tasta ultima din stanga ceva de genul un patrat necomplet cu o liniuta in centru
iti apare in jos pe ecran expunere la diapozitive si meniu
click meniu
si iti apare partajare, stergere, mai multe iar sus selectie totala deselectie totala!
try it!

| SabyRom explică (pentru puscahoreangaion):

Pai in primul rand paharul ala se numeste cos de gunoi. Stiu despre ce vorbesti. Dar mie ala nu imi apare. Altfel nu as fi pus intrebarea asta. Mke cosul de gunoi nu imi apare si daca dau obtiuni nu imi apare stergere si daca selectez sa spunem 3 poze si dau pe 3 selectate imi apare doar partajare. Nu si stergere.
Teai prins?