| JustFeelings a întrebat:

Funda big grin Am un Laptop HP 625 AMD Turion II Dual-Core si nu stiu cum sa il pornesc. adica dau pe butonul de pornire/oprire arata ca e deschis dar nu imi arata nimic pe ecranbig grin ma poate ajuta cineva? este luat recent, nou deci nu cred ca este stricat.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Sa nu fie displayul dezactivat, combinatie de taste Fn+F? (difera de la un laptop la altul), desi e mai greu de crezut... Incearca sa conectezi un monitor la iesirea SVGA, daca pe monitor se vede ceva inseamna ca e problema cu displayul (dezactivat sau defect). Succes!

2 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Pai poti sa misti de mouselaughing (asta cel mai putin probabil) scoti bateria si i`o pui iarasi, si daca nici asa (apesi toate butoanele ca ar putea fi pe sleep mode sau o chichita nesemnificativa )daca zici ca nu e vechi

| JustFeelings explică:

Nu merge. am incercat toate variantele