| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Daca pun un subwoofer auto in camera se intampla ceva? vreau sa cumpar un subwoofer auto si sa ia semnal de la alt subwoofer prin rca.
Deci, subwooferul ala ar merge in camera?
eu vad ca are 75 w rms e destul.
Mentionez ca subwooferul auto e tot activ si are iesire pentru rca-uri, si prin rca-uri ia semnal de la celalalt subwoofer.
FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Nu o sa se intample nimic daca o sa folosesti un subwoofer auto intr-o camera. Dar de ce vrei sa iti cumperi unul auto pentru camera, cand poti sa cumperi direct unu de camera, care o sa se auda poate mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru NYK4u):

Pai na, ce vad eu acuma de camera sunt numai uratenii... nu gasesc eu ceva din anii 2000.

| NYK4u a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta asa e... numai panarame de sisteme gasesti in magazine acum.