| PieceSign94 a întrebat:

Funda! folosesc samsung j700 am descarcat o aplicatie imi da eroare si zice

your internet settings must be actived for java

ce trebuie sa fac in privinta asta

imi este activat neyul pe mobil

2 răspunsuri:
| cosminzk8 a răspuns:

Sa-ti activezi internet pe mobil logic happy pentru ca aplicatia aia e exclusi multiplayer si se joaca pe net.

| cosminzk8 a răspuns:

Atunci ar trebui sa modifici setarile netului, acum depinde de fiecare telefon eu am Nokia si difera de la telefon la telefon, si mai conteaza si la ce operator esti, pentru ca de ex: la Vodafone ai mai multe optiunii, Vodafone live!; Vodafone live pre! deci totul depinde de configurarea telefonului in materie de internet