| Gabriel_Popa_1993 a întrebat:

Funda - Hey TPU, am cumparat de curand un mouse nou fiindca pe cel vechi dintr-o data laptopu (Windows Vista) nu-l mai citea, dar sa pare ca nici pe acesta nu il citeste,"Dispozitiv usb necunoscut" (si am incercat mouse-ul vechi pe alt laptop si nici atunci nu mergea, iar cel nou da). Nu merge de 4 zile straight face

2 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Schimba windowsul.Asa poate il va citi si apropo Windows Vista e cel mai prost windows; nu e prea bun. Funda?

| DANEMERNIC a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si sigur va merge