| Kevin_Bogdan_1995 a întrebat:

Funda! mi s a descarcat telefonul, cand il pun la incarcat mi se aprinde putin beculetul rosu apoi se inchide. am un HTC wildfire s

Răspuns Câştigător
| Abibina a răspuns:

Probabil ca bateria nu are inca destula putere incat sa porneasca bine telefonul. Mai lasa-l la incarcat apoi incearca iarasi. Am mai patit si eu.

| Kevin_Bogdan_1995 explică (pentru Abibina):

Ce telefon ai? l am lasat vreo 5 10 minute si tot nu porneste. cand bag firul se deschide becul rosu apoi se inchide. il mai las, sper sa isi revina

| Abibina a răspuns (pentru Kevin_Bogdan_1995):

Eu am Samsung Galaxy S II, dar nu doar la el am patit asta. Poate fi si alta problema, insa si eu m-am panicat la telefoane pe care nu le-am mai folosit de o vreme. Pentru ca bateria se descarca prea tare si trebuie sa-si primeasca curentul necesar. Daca nu merge nici dupa MAXIM o ora, du-l in service.