| MrSeby a întrebat:

FUNDA REPEDE! Vroiam sa instelez Microsoft NEW Framework 2.0, si nu s-a instalat complet, doar jumatate, si a inceput sa imi pice netul. Din cauza la Framework este? Daca il sterg va mai pica netul, sau mai bine il las asa sa nu se intample ceva?

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Este Microsoft NET. Framework 2.0. Si nu, nu are nicio legatura. Dar pentru stabilitatea sistemului tau iti recomand sa-l reinstalezi. Foloseste Windows Update, nu te complica sa instalezi manual.