| MrSeby a întrebat:

FUNDA URGENT! Vroiam sa instelez Microsoft NEW Framework 2.0, si nu s-a instalat complet, doar jumatate, si a inceput sa imi pice netul. Din cauza la Framework este? Daca il sterg va mai pica netul, sau mai bine il las asa sa nu se intample ceva?

Răspuns Câştigător
| alle332 a răspuns:

Dddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dezinstaleazal REPEDE