| UriTa a întrebat:

>FUNDA! va rog mult! am nevoie de ajutor! am nokia 5228 deja de jumate de an si nu am avut ptobleme, dar acum de doua zile cand il konektez skrie nokia, si apare imaginea fundal sh se dekonekteaza! asa de nenumarate ori!
cand reushesk sa-l konektez, sta cel mult o ora si apoi se stinge singuR! ce pot sa fac? sad

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu mai "incerka" sa il "konektezi", incearca sa il conectezi, poate te va intelege si bietul aparat "sh" poate nu vei nu vei mai avea "ptobleme" laughing

| UriTa explică (pentru noktambul):

Mersi."nu voi nu voi" avea probleme. big grinbig grin

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci cu el la un service si sa ii intrebi pe cei de acolo ce are si cat te cosata sa-l repari.(daca e cazul, bineinteles).

| UriTa explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Dar am inca garantsia.vor putea oare sa ma ajute cu ceva?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru UriTa):

Da,cum sa nu! daca e in garantie du-te cu el la service-ul respectiv si te rezolva aia acolohappy

| dragoshmusic a răspuns:

Neaparat il duci inapoi la magazin... daca mai ai garantie daca nu incearca sa mergi la un shop din asa care se ocupa cu reperatii de telefoane vezi ce zice... funda?batting eyelashes

| pmarius6 a răspuns:

Eu zic sa-i reinstalezi softul...l-ai conectat vreodata la net prin cablu de date de la PC? mie mi se facea singur un "update" la soft!
nu sunt sigur daca va merge dar incerca!

| UriTa explică (pentru pmarius6):

Eu tot am impresia k e de la pC.
chestia e ca eu nu ma pricep asa bine la update sh softbig grin
nu stiu cum sa-l reistalezbig grin

| noktambul a răspuns (pentru UriTa):

Vai de kapul tau laughing