| bestfully a întrebat:

Ce telefon bun imi recomandati in jur de 1000-1200 ron? Vreau sa fie cu android,sa se auda bine si tare muzica, sa aiba ecranu mare. Nu vreau Galaxy ace,gio, etc. Camera sa fie de 8 mp. Poate sa fie si sh, nu neaparat nou. Dar sunt atatea modele incat nu stiu ce sa aleg.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general cele de la Sony(ericsson)sunt cele mai bune la partea foto si audio

3 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Samsung galaxy S2 se incadreaza in ce-ai descris tu

| MaxKiller911 a răspuns:

It-ti un ZTE Grand X In, are toate cerintele tale, iti pot spune ca se aude tare pentru ca era galagie foarte mare in clasa si el tot se auzea clar si tare, are camera de 8 mpx, are ecranul destul de mare si claritate extraordinara, un procesor puternic etc.

uite aici un link :

http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

Răspuns utilizator avertizat