| WeAreSmart a întrebat:

FUNDITA! Am instalat Windows 7 si vreau sa stiu cum se numea programa aia care am avut-o in Windows XP. Era un nouras jos pe masa de lucru unde puneam firefoxul, my computer, my documents si altele iar in partea dreapta era prognoza meteo ceas, calendar, memoria calculatorului si mai erau butoane de finisare a lucrului, restabilire iesirea din sistem si altele. Poate stiti voi cum se numeste acea programa?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Du-te pe desktop - click dreapta - gadgets. Dublu click pe gadget-ul pe care il vrei afisat.