| WWEady a întrebat:

Gigabyte Nvidia Gtx650 si Gtx660 sunt diferente mari intre ele in Gaming? funda!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In medie, gtx 660 e de 2-2.2X mai performanta.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Da, dar cel mai bine te-ai indrepta spre gtx660 este pe 192 de biti iar 650 este pe 128, de obicei asta e primul lucru la care ma uit eu numai dupa aceea mai ma uit si la restul laughing, dar da se vor simti diferente.

| Americanlife a răspuns:

Salut nu sti tu un linc real de la faza asta sau raw ul asta pe ce data a fost Http://www.youtube.com/watch?v=OiGPC56u5qc FUNDA

| WWEady explică (pentru Americanlife):

Am cautat peste tot dar nu gasesc! DATA ESTE 26 noiembrie 2012 este un meci ryback vs titus oneil si dupa ce il bate ryback se petrece actiunea cu security staff dar nu gasesc decat meciul, nu si ce se intampla dupa!