| ŞtefanaTCK a întrebat:

Google Chrome nu îmi mai deschide paginile de Youtube.
De ceva timp îmi făcea problemele astea, dar am văzut că dacă mă conectez şi apoi mă deconectez de pe contul de la Yuotube îmi mergea.
Astăzi nu îmi mai merge deloc. L-am dezinstalat şi apoi am instalat o versiune mai nouă, dar nici aşa nu vrea. Din ce cauză face aşa şi cum aş putea să îl repar?

2 răspunsuri:
| ŞtefanaTCK explică:

Am instalat şi Adobe flash Player 11.
Dar tot nu merge. pur şi simplu nu se încarcă pagina.
Momentan mă descurc şi cu Mozilla, dar vroiam să ştiu dacă îl pot repara, mă obişnuisem cu acest browser. happy

| halo a răspuns:

Iti lipseste un flash player tongue vorba de virus nu cred ca este incearca si cu mozila.