| DonJuan96 a întrebat:

Hai salut! Am o problema pe care nu o pot rezolva si sper ca ma puteti ajuta voi! Treaba sta in felul urmator. Locuiesc in Spania si folosesc contul de Netflix al unui prieten din Romania. Doar ca, n-am subtitrare in romana la unele filme/seriale. Ideea este urmatoare. Varul meu care locuieste tot aici, in Spania, foloseste la fel, un cont de Netflix, tot din Romania dar el n-are problema asta. La topuri, la mine apare Spania, iar la el Romania. Specific ca eu am un Smart TV Lg iar el Philips

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la setarile de subtitrare si alege limba romana.

| J0B0MAT a răspuns:

Contul tău probabil e făcut din Spania. Și de aia apar topurile din Spania, presupun că toate filmele, serialele au subtitrare în spaniolă, iar în restul limbilor nu au toate. Nu știu dacă ai ce să faci, dacă poți schimba cumva regiunea contului.Altfel să vezi filmele care merg cu subtitrarea în română, eventual înveți spaniola

| BIoody a răspuns:

Foloseste vpn cu locatii romanesti big grin