| DonJuan96 a întrebat:

Am si eu o problema! Sunt in Spania si folosesc contul de Netflix al unui prieten din Romania, doar ca la unele seriale si filme nu imi apar subtitrarile in romana, cum pot sa rezolva si eu treaba asta? Mentionez ca ma uit de pe un Smart Tv LG!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumperi un VPN si poti sa-l folosesti pentru Romania, ca sa vezi toate serialele cu titrare romaneasca.

| an0n1mg1rl a răspuns:

Iti recomand VPN windscribe. Ai 2gb free, ai server de Romania pe el. când ți se termina cei 2gb, mai poți face alt cont

| Lucas2002 a răspuns:

Cauta un VPN si selecteaza un server din Romania, gasesti tutoriale pe Youtube.