| MariaRawr a întrebat:

Hay TPU! Am si eu o problema... In fiecare zi eu trebuie sa imi descarc un nou tip de messenger. Ieri, de exemplu am putut sa intru. si azi nu! De ce oare? Zice ca poate nu este conectat laptopul la internet etc etc dar pe Mozilla pot sa intru fara nici o problema... Aveti sfaturi? Cel mai bun funda!:*

Răspuns Câştigător
| PclaudiaM a răspuns:

Dezinstaleaza tot ce e legat de messenger si instaleazal din nou happy eu asa fac cand nu merge ceva... si tine de fiecare datahee hee

| MariaRawr explică (pentru PclaudiaM):

Cum dezinstalez? scuze. dar nu sunt deloc experimantata.tongue

| PclaudiaM a răspuns (pentru MariaRawr):

Clic pe start ai acolo "search programs and files" scrii acolo uninstall a program si iti apare mai sus... dai clic pe el si iti apar toate programele instalate, cauti mozilla, dai clic pe el si ai mai sus "uninstall change" si il dezinstalez si te uiti daca mai ai ceva legat de mozilla si daca mai ai le dezinstalez si alea. sper ca ai inteleshee hee

| PclaudiaM a răspuns (pentru PclaudiaM):

Nu stiu de ce aveam impresia ca e mozilla ce nu iti merge... scuze! deci faci tot ce ti-am zis mai sus numa ca in loc de mozilla scrii messenger happysi bine si inteles dezinstalez messenger`ul sper ca acum ai inteleslaughing