| skumpik_6651 a întrebat:

am o problema cu laptopul´nu se deschide yahoo messenger, am internet si totusi imi zice ca nu e conectat. L-am dezinstalat si install ´napoi dar e tot aceea. ce pot faca sa mi se deskida mesu? mesc

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi dezinstalează-l complet (cu tot cu toolbarr) şi apoi intră în registrul Windows-ului şi şterge de acolo key-le ce conţin numele programului inclusiv cele ale toolbarr-ului apoi defragmentează registrul(dacă vrei îţi dau eu un progrămel plus indicaţii) şi apoi după restartare reinstalează-l dar întâi descarcă-l de aici
http://messenger.yahoo.com/
Succes şi dacă nu te descurci dă-mi un privat şi vorbim mai mult sau intră pe mes-ul de pe yahoo şi dă-mi add la adresa din privat

| oanecorleone a răspuns:

Dar pe internet merge?
daca da inseamna ca ai probleme cu mess-ul incearca o alta versiune sau in cel mai rau caz instaleaza windows-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la' laptop, e o problema de la net.

| skumpik_6651 explică:

Internetu imi merge, merge orice pagina de net dar nu se desckide mesu zice ca nu e conect la internet. ce sa i fac?