| Alleee18 a întrebat:

Heeeeelp...sunt disperata.acum o ora mi am inchis telefonul.am un nokia 5800 xpress music.eu l am inchis de la butonul ala pe care il are dar nu am asteptat sa termine sa se inchida.ca a trebuit sa ma grabesc eu.deci.in timp ce el se inchidea eu i am scos bateria apoi cartela si l am lasat fix 30 de min pe birou asa"desfacut" apoi cand i am pus din nou bateria nu se mai deschide.am scos o...am lasat o 5 min i am verificat circuitele, telefonul este uscat nu l am scapat in apa l am pus si la incarcat dar nu se deschide.nu stiu ce sa i mai fac.va rog ajutati-ma.multumesc anticipat.alexandra

3 răspunsuri:
| deniii_1832 a răspuns:

Buna!:* si eu am Nokia 5800.mai lasa-l la incarcat o jumatate de ora, zic eu. apoi scoate-i bateria si pune-o inapoi! Incearca sa il deschizi asa, daca nu merge in ziua urmatoare la un gsm!

| TeoPT a răspuns:

Verifica daca i-ai montat bateria cum trebuie straight face

| Alleee18 explică:

Am incercat dar nu merge nimic.multumesc oricum