| Alleee18 a întrebat:

Pun din nou intrebarea pentru ca nimic nu functioneaza.Heeeeelp...sunt disperata.acum o ora mi am inchis telefonul.am un nokia 5800 xpress music.eu l am inchis de la butonul ala pe care il are dar nu am asteptat sa termine sa se inchida.ca a trebuit sa ma grabesc eu.deci.in timp ce el se inchidea eu i am scos bateria apoi cartela si l am lasat fix 30 de min pe birou asa"desfacut" apoi cand i am pus din nou bateria nu se mai deschide.am scos o...am lasat o 5 min i am verificat circuitele, telefonul este uscat nu l am scapat in apa l am pus si la incarcat dar nu se deschide.nu stiu ce sa i mai fac.va rog ajutati-ma.multumesc anticipat.alexandra

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Du-l la reparat. Daca asta te face disperata, cand vei avea copil mic si ti se imbolnaveste, cum vei fi?

| rosto a răspuns:

Daca nu merge nu avem noi ce sa ii facem. Il duci maine la service si asta e. Daca il ai in garantie il duci acolo unde se repara cu garantia, daca nu, unde vrei tu. happy